Endymed Pro

Terapeutická multifunkční platforma roste s vaší praxí a poskytuje excelentní návratnost investice.

PRO + INTENSIF HP
element

Terapeutická multifunkční
platforma All-in-One

Flexibilní a rozšiřitelná platforma, která se rozrůstá spolu s rozvojem vaší praxe a přináší působivé výsledky z hlediska návratnosti investic, efektivity ošetření a komfortu pro pacienta.

Účinné ošetření

Výkonná, účinná a cílená radiofrekvenční terapie s využitím energie až 85W pro nadstandardní výsledky a spokojenost pacientů.

Nejvyšší bezpečnostní standardy

Senzory pohybu a kontaktní senzory nové úrovně, spolu s měřením impedance v reálném čase, poskytují zcela bezpečné a pohodlné ošetření vhodné pro všechny typy pacientů.

Maximální flexibilita

Možnost použití všech 7mi aplikátorů pro obličej, tělo, frakční RF resurfacing a mikrojehličkovou RF s průnikem do 5 mm.

Ošetření „od hlavy až k patě“

Kompletní platforma pro ošetření všech oblastí na obličeji, krku a těle. Možnost kombinace protokolů pro vyšší výslednou efektivitu.

all in one
3deep
Kontrolovaná a fokusovaná 3DEEP technologie

Patentovaná technologie 3DEEP RF přenáší energii hlouběji do dermis, kde termický efekt dosahuje 52 – 55 C a to s minimálním povrchovým – epidermálním termickým efektem, pro optimální bezpečnou a bezbolestnou remodelaci kolagenu.

Excelentní výsledky

Unikátní objemové zahřívání 3DEEP poskytuje maximální účinnost ošetření, pro excelentí okamžité a dlouhodobé výsledky pro remodelaci kolagenu, které se prohlubuje několik dalších měsíců po posledním ošetření.

Personalizované ošetření

Monitorování impedance pokožky v reálném čase, poskytující optimální přenos energie do cílové oblasti s realtime kontrolou a automatickou úpravou parametrů na základě impedance tkáně.

ENDYMED PRO aplikátory

T.C. Fokusované
aplikátory
iFine

Navržen pro vrásky, laxitu kůže kolem očí a úst

Small

Pro menší oblasti jako tváře, podbradek, krk a dekolt

Mini Shaper

Fokusovaná RF pro linie čelistí, podbradek, paže, kolena

Shaper

Pro tvarování těla, vypínání
kůže

Contour

Fokusvaná RF + vakuum pro tvarování těla a redukci celulitidy

Frakční aplikátory
Intensif RF

Mikrojehličková RF

FSR

Frakční RF skin resurfacing

endyface
endyeyes
endybody

Kontaktní formulář

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky AirMed s.r.o. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky