ladylift

Protože ženskost
je nadčasová

Nová a inovativní technika, která kombinuje působení infračerveného laseru a vaginálního nástavce k urychlení produkce a remodelace kolagenu ve sliznici.

Eufoton

Laserové ošetření Ladylift®

Věk a svalová zátěž často vedou k atrofickému procesu v ženských pohlavních orgánech, který při nedostatečné léčbě může vyústit v suchost a potíže při pohlavním styku, časté svědění a pálení v intimních partiích, ochablost a inkontinenci. Hlavní příčinou je ztráta tonu poševní sliznice.

Působení vlnové délky přístroje Ladylift® v kombinaci s ruční jednotkou a řízeným radiálním zářením s biomodulačním účinkem stimuluje kolagenogenezi a regeneruje epitelovou a pojivovou tkáň. Toto přímé působení na vaginální svaly vede k obnovení tonusu, pružnosti a rehydrataci, čímž se výrazně zmírňují příznaky menopauzy. Působí příznivě také na drobné úniky moči a obnovuje normální funkci močových cest.

Eufoton
Ošetrení Ladyfit

Systém Ladylift® s diodovým laserem má tu výhodu, že je šetrný ke tkáním poševní sliznice, protože působí hlouběji a nezpůsobuje povrchové ablační poškození teplem.

Cílené kruhové záření prostřednictvím ruční jednotky Ladylift® umožňuje bezbolestné ošetření pacientek a poskytuje lékaři absolutní jistotu správného dávkování energie laserového zdroje na celou poševní stěnu.

Speciální software a několik typů nástavců (ručních jednotek) umožňují rovněž mikrochirurgické zákroky na vnitřní i vnější straně vulvy a estetické mikrochirurgické zákroky.

Výsledky terapeutické procedury Ladylift® při léčbě GSM?

graf 1
graf 2
graf 3
studie

Jak ukazuje první vědecká práce, která uvádí výsledky studie provedené na homogenním vzorku 100 žen (Open Journal of Obstetrics and Gynecology, 2018, 8, 113-121, autoři D. Dodero, F. Murina a kol.), laserový zákrok Ladylift® přináší uspokojivé výsledky již po první terapeutické proceduře. Proces stimulace a rejuvenace trvá několik týdnů, takže výsledky jsou nejvíce patrné 2 měsíce po ukončení terapie.

Pokud máte zájem o vědecké publikace týkající se naší
léčby Ladylift®, kontaktujte nás.

Aplikace

 • GSM – Genitourinární menopauzální syndrom
 • Vaginální atrofie
 • Vaginální ochablost
 • Patologie spojené s poporodními změnami
 • Vaginální rejuvenace
 • HPV (lidský papilomavir)
 • Cysty
 • Ošetření jizev
 • Suchost
 • Svědění
skupinka Lasermar
Lasemar mini

Výhody

 • Zcela ambulantní zákrok bez anestezie
 • Prakticky žádné vedlejší účinky
 • Účinný a bezbolestný
 • Neinvazivní
Chirurgicko-gynekologický nástavec (ruční jednotka)
Chirurgicko-gynekologický nástavec (ruční jednotka)
Vulvo-perineální nástavec (ruční jednotka)

Co o nás říkají

Když jsem před šesti lety vstoupil do světa gynekologických laserových zákroků, byla to pro mě, primáře gynekologického a chirurgického oddělení, kulturní a metodologická revoluce. Po dvou letech zkušeností se dvěma lasery ERBIUM jsem začal používat LADYLIFT®, první pevnolátkový laser, který mi umožnil poznat jeho vynikající regenerační schopnosti. Pilotní klinická studie, kterou jsme provedli, přinesla skutečně neuvěřitelné výsledky, včetně téměř úplného vymizení (95 %) inkontinence moči. Jako ředitel urologicko-gynekologického oddělení univerzitní nemocnice IRCSS San Giuseppe v Miláně se cítím být povolán znovu zvážit postup vaginální rehabilitace pomocí neablativního laserového přístroje LADYLIFT®, který je prvním základním kamenem diagnostické a terapeutické péče (PDTA) v případě patologií močové kontinence a pánevního dna u žen starších 50 let.

Danilo Dodero

Gynekolog, Janov

Neablativní diodový laser Ladylift® se ukázal jako silná zbraň proti genitourinárnímu syndromu u žen v menopauze. Ve své osobní zkušenosti jsem viděl několik žen, které obnovily normální hydrataci vulvovaginálního hlenu, také se zotavily z urgentní inkontinence až po téměř úplné vyřešení problému lehké inkontinence. Vzhledem k tomu, že se jedná o neablativní laser, nezanechává žádné oděrky, popáleniny ani poranění. Také léčba je pacientem dobře snášena. U starších pacientů au pacientů s přetrvávající atrofií musela pacientka nejprve podstoupit hormonální lokální terapii pro zvýšení bazální hydratace tkání, která byla později podpořena laserem. U mladých pacientek nebo žen, které vstoupily do menopauzy velmi nedávno, byly výsledky vynikající, zejména u pacientek s nucenou menopauzou v důsledku nádorového onemocnění. Výsledky lze vidět již po prvním sezení a k dokončení léčby obvykle stačí tři sezení každé dva týdny. Laser Ladylift® je navíc praktický a snadno použitelný, lze jej nosit prakticky všude. Díky tomu umožňuje uspokojit potřeby pacientů žijících ve městě nebo v odlehlých oblastech.

Michela Angelucci

Gynekolog, Řím

Laser Ladylift® používám na zevní i vnitřní vulvovaginální ošetření. Výsledky jsou vynikající a snášenlivost pacientem je také velmi dobrá. Použití laseru je velmi snadné. Vřele doporučuji.

Elisanna Sabatini

Gynekolog, Pescara

S podporou mého kolegu, gynekologa, jsem nedávno začal používat laser Ladylift® u pacientů pod SERMs (tamoxifen) trpících recidivující cystitidou, suchostí, pocitem pálení a dyspareunií. Na konci léčebných sezení došlo k dobrému ústupu symptomů.

Monica Baldessin

Estetický lékař, Treviso

Kontaktní formulář