hyzer me

Budoucnost je tady

Nechirurgické ošetření, které podporuje lifting obličeje a vypnutí pokožky. Dodáváním energie HIFU do různých hloubek kůže stimuluje remodelaci tkání a tvorbu nového kolagenu.

Hyzer me
fda-ce

Patentovaná technologie pro maximální preciznost

Hyzer me využívá pokročilé kompaktní snímače ve spojení s patentovanou technikou piezoelektrického lineárního pohybu, aby poskytoval rychlou a konzistentní energii po celou dobu ošetření s vynikajícími výsledky. Taot technika možňuje vyšší rychlost ošetření s 300 záběry za 5-8 minut prostřednictvím rychlého řízení pohybu.

Jak Hyzer me funguje?

 

 • Hyzer me indukuje vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk (HIFU) do hlubokých vrstev kůže a způsobuje termickou koagulaci v cílové oblasti.
 • Tento proces stimuluje remodelaci tkáně a tvorbu nového kolagenu.

 • Regenerace kolagenu vede k přirozenému zvednutí, zpevnění a omlazení pokožky a také k redukci jemných linek a vrásek.
hyzer me funkce

Main handpiece

Ergonomický design s patentovaným aplikátorem, který umožňuje ošetřit pacienty s vysokým stupněm komfortu, rychlostí a přesností. Je nejlepší pro kompletní ošetření obličeje. K dispozici jsou vyměnitelné aplikátory využívající nejspolehlivější frekvenci 7Mhz, cílenou do 3 různých kožních vrstev.

7MHz

Precision handpiece

Unikátní konstrukce, která umožňuje precizní volbu ošetření lineárním nebo dynamickým pohybem. Vynikající pro intenzivní ošetření specifických oblastí.

precision handpiece

Výhody Hyzer me

 

 • Inovativní technologie poskytuje optimální, hluboký tepelný účinek pro nechirurgický lifting obličeje a redukci vrásek.
 • Ultra rychlé ošetření díky patentovanému piezoelektrickému lineárnímu motoru
 • Díky použití patentované techniky piezolineárního pohybu se zkracuje doba ošetření, kdy je díky rychlým a přesným pohybům každých 5 až 8 minut provedeno 300 impulzů.
 • Transducer (konvertor) nové generace
 • Na rozdíl od konkurence jsou spolehlivé a kompaktní transducery Hyzer me vyráběny exkluzivní technikou vstřikování, která zajišťuje dlouhou životnost při dlouhodobém používání.
 • Tato jedinečná konstrukce zajišťuje trvale vysokou úroveň energie po celou dobu ošetření. Jejich životnost je udávána na 15 000 impulzů, ale je možné je používat i déle!

Žádné ztráty energie díky antivibračnímu systému

Tento antivibrační systém zajišťuje velmi přesné vyzařování energie a zároveň omezuje ztráty energie při šíření ultrazvuku. Tento proces zajišťuje lepší výsledky než konkurenční transducery.

srovnání

Vodotěsná konstrukce „vše v jednom“

Na rozdíl od našich konkurentů nemusíte kazetu doplňovat destilovanou vodou.

Ergonomický design

Exkluzivní systém zajišťuje snadné použití, optimalizovaný pro praváky i leváky. Navíc ovládací panel je integrovaný do handpieceu a umožňuje uživatelům snadno nastavit úroveň ošetření během procedury.

Tenký, kompaktní transducer

Zpřesňuje oblast ošetření a umožňuje lékařům lépe vizualizovat ošetřované oblasti pro jednoduché a přesné ošetření.

i-Smart Sensing

Řídí celý pohyb lineárního pohybu během procedury. Díky tomu je možné udržovat přesnou vzdálenost jednotlivých impulzů a zajistit tak nejlepší klinické výsledky.

hyzer vlastnosti

Kontaktní formulář

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky AirMed s.r.o. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

 • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
 • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
 • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky