Frakční 1540nm Er:glass laser a mikrojehličková radiofrekvence RF

Multiplatformní systém pro neablativní
remodelaci jizev a omlazení pokožky.

Secret DUO illoda
secret DUO

Komplexní řešení pro estetické aplikace

Secret DUO poskytuje duální neablativní frakční technologii mikrojehličkové RF a 1540nm Er:glass laseru v jednom přístroji. Tyto dvě technologie mohou pracovat samostatně nebo v kombinaci, aby poskytly optimální flexibilitu ošetření všem pacientům. Tato nová kombinovaná technika neablativního frakčního resurfacingu nabízí mnohem šetrnější postup s výrazně kratší dobou rekonvalescence ve srovnání s konvenčními ablativními frakčními lasery.

Secret Duo disponuje izlovanými a neizolovanými RF mikrojehličkami s 25 , nebo 64 pozlecenými jehlami.

Secret Duo nabízí možnost frakčního laserového neablativního ošetření pomocí 1540nm r:glass laseru.

Oblasti aplikace

Obličej

Neablativní resurfacing
Jizvy po akné
Zlepšení tónu a textury
Aktivní akné
Redukce vrásek
Nechirurgický lifting
Atrofické jizvy
Lifting a vypínání kůže
Redukce pórů
Rosacea

Ošetření těla

Napínání pokožky
Jizvy
Pavoučkovité névy
Strie
Rozšířené žilky

element21
kruh 1

Mikrojehličková radiofrekvence

Přesná kontrola hloubky průniku až 3,5 mm, optimální pro většinu aplikací. Minimálně invazivní, silnější a hlubší objemový ohřev.

mikrojehličková radiofrekvence

Oblasti aplikace

Nechirurgický lifting
obličeje

Zpevnění pleti

Redukce vrásek

Redukce pórů

Jizvy po akné

Jizvy

Rozšířené žilky

Strie

Rosacea

kruh2

1540nm frakční neablativní resurfacing

Nízká absorpce vodou s hlubokou penetrací bez vaporizace. Šetrný proces ošetření, širší a větší objemový termický účinek.

1540nm frakční neablativní resurfacing

Oblasti aplikace

Neablativní resurfacing

Aktivní akné

Atrofické jizvy

Redukce vrásek

Zlepšení tónu a textury

Lifting a vypínání pleti

duo view1
duo view1
duo view3
duo view4

Rychlé a snadné ovládání

I-Motion je technika skenování v rychlém pohybu. Technologie skenování umožňuje rychlé ošetření celé řady ošetřovaných oblastí díky snadno nastavitelné velikosti plochy skeneru od 1×1 mm) do 15×15 mm). Plně přizpůsobitelné vzory skenování umožňují více možností ošetření v závislosti na tvaru ošetřované oblasti.

i-motion
Pět různých vzorů skenování pro více možností.
skenování

SmartCure

Inteligentní elektropero SmartCure™ umožňuje v kombinaci s jehlou pro elektrolýzu řadu termokoagulačních technik, které umožňují ošetření širšího spektra aplikací od rozšířených žilek po akné, vrásky a jizvy.

K3i

Izolovaná jehla pro elektrolýzu K3i (0,075 mm) dokáže ošetřit rozšířené cévky tím, že dodává teplo výhradně do cílové žilky bez rizika poškození pokožky a okolních tkání. Izolovaná jehla Ø 0,075 (mm) pro rozšířené cévky.

AC-01

Izolovaná jednojehla AC-01 hladce proniká do kůže a vytváří tepelnou stimulaci ve fibroblastech, aby zlepšila vrásky a strukturu kůže prostřednictvím regenerace a remodelace kolagenu. Izolovaná jehla o průměru 1,5 mm je též pro určena na akné.

27G / 19G

Technika subcize v kombinaci s radiofrekvenční energií poskytuje výrazné dlouhodobé zlepšení jizev zavedením jehly pod kůži rovnoběžně s jejím povrchem a jemným pohybem tam a zpět mezi dermis a podkožím. Izolovaná jehla je určena pro jizvy.

duo view5
duo view6
duo view7
duo view8
duo view9
duo view10

Kontaktní formulář

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky AirMed s.r.o. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky