O nás

Jsme mladá dynamická společnost, se zaměřením na kvalitu nabízených technologií a procedur pro region České a Slovenské republiky. Zabýváme se lékařskými obory, jako je estetická medicína, dermatologie, chirurgie, flebologie, proktologie a veterinární medicína.

element
Individuální přístup

Naší filozofií je kvalita, spolehlivost a odbornost. Ke každému přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

Podpora

V rámci podpory, která zahrnuje workshopy, klinická školení, konzultace, marketingovou podporu a technický servis, klademe důraz na promptní řešení všech klientských požadavků tak, abychom danou podporu realizovali co v nejkratším čase.

Klinická podpora je zajišťována odbornými profesionály v oboru – lékaři, kteří disponují praktickými a teoretickými zkušenostmi na nejvyšší možné úrovni a jsou plně autorizovaní výrobcem.

team

Kontaktní formulář

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky AirMed s.r.o. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky