Laserem asistovaná liposukce, lipolaser, laserlipo, neboli laserová liposukce

Lasemar1500
element23

Eufoton Lasemar 1500
je multifunkční platformou

Mezi široké spektrum cerifikovaných indikací patří leaserem asistovaná liposukce. Precizní zpracování přístroje garantuje optimální přenos energie do tkání. K dispizici jsou jak radiální, tak lineární optická vlákna nejvyšší kvality. Samozřejmostí je široký výběr kanyl s variantou pro odsávání tukové emulze, či standardní bez odsávání.

LipoLaserMAX

Chirurgická laserová liftingová procedura pro lipolýzu rozsáhlých tělesných partií s odsáváním přebytečného tuku.

LipoLaserX

Chirurgická laserová liftingová procedura k dosažení efektu tonizace kůže po tradiční liposukci pro zlepšení výsledků.

operace

Klientům nabízíme možnosti všech typů odborných školení a to jak v České republice, tak v Itálii pod vedením zkušených lékařů.

Kontaktní formulář

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky AirMed s.r.o. jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky